zespół 1    

ZOZ Nowy Impladent rozpoczął działalność w czerwcu 2008 roku.

Powstał na bazie utworzonego w 1992 roku "Kompleksu Stomatologicznego IMPLADENT", który mieścił się na ulicy Wł. Szafera w Szczecinie.

W naszym gabinecie oferujemy Państwu profesjonalną pomoc stomatologiczną z zakresu stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej jak i protetyki.

Wysokie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi materiałami, procedurami oraz sprzętem, pozwalają nam w sposób profesjonalny rozwiązywać Państwa problemy. Nasz zespół jest ciągle zaangażowany w zdobywanie najnowszej wiedzy stomatologicznej i wdrażanie jej w codziennej praktyce.

Od wielu lat nasza praktyka rozwija się w kierunku leczenia implantologicznego. Mamy do dyspozycji salę zabiegową wyposażoną w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dysponujemy kilkoma systemami implantologicznymi, których wybór jest uzależniony od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie, w miłej atmosferze oraz możliwie jak najkrócej. Zależy nam na uśmiechu każdego pacjenta.

Dr hab. n. med. Leszek Myśliwiec

image002

specjalista  chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim i Stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od wielu lat pracownik naukowy Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Obecnie kierownik Zakładu Chirurgii Stomatologicznej PUM w Szczecinie.

Członek OSIS - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.
Uczestnik wielu kursów, zjazdów i sympozjów krajowych oraz zagranicznych.

Promotor i recenzent licznych prac doktorskich z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Od wielu lat szkoli  lekarzy stomatologów w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologii. Autor licznych prac z zakresu onkologii oraz implantologii.

Wolne chwile poświęca swojej pasji – podróżom.

 

Dr n. med. Bartosz Łuszczyński

image001specjalista  chirurgii stomatologicznej

W 1999 roku ukończył Wydział Stomatologiczny Pomorskiej  Akademii Medycznej w Szczecinie.  W 2009 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych. 
Członek ICOI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologów z siedzibą w Nowym Jorku, DGOI - Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego,
oraz PSI - Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego

W swojej pracy zawodowej skupia się przede wszystkim na kompleksowym leczeniu pacjentów, leczeniu implantologicznym, chirurgii stomatologicznej szczególnie na zaawansowanych technikach odbudowy podłoża kostnego. Bierze czynny udział w licznych polskich i międzynarodowych sympozjach naukowych oraz szkoli młodych implantologów w Polsce i zagranicą.

 

Lek. dent. Małgorzata Łuszczyńska

gosia 2W 2007 r. ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Od początku swojej pracy zawodowej związana z ZOZ Nowy Impladent. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką oraz profilaktyką.  Bierze udział w licznych szkoleniach i kursach stomatologicznych. Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną oraz endodoncją. Wolny czas poświęca swoim pasjom – podróżom oraz muzyce.

 

 

 

Lek. dent. Dagmara Łuczkowska

image006W 2007 r. ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie.   Z gabinetem związana od 2010 roku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką oraz profilaktyką.  Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach. Jej pasje to kino, teatr, książki i podróże.

 

 

 

 

Lek. dent. Łukasz Wilczyński

Łukasz Absolwent PUM w Szczecinie. W trakcie specjalizacji z periodontologii.

Jagoda Wróblewska

image004Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Z zawodem związana od 6 lat Dyplom uzyskała w 2009 roku w Pierwszym Niepublicznym Policealnym Studium w Szczecinie Dental Service.

 

 

 

 

Sylwia Dworakowska

sylwia 1  Rejestratorka

 

 

 

 

FaLang translation system by Faboba

NOWY IMPLADENT, ul. Stoisława 3/2, Szczecin