zespół 1    

ZOZ Nowy Impladent rozpoczął działalność w czerwcu 2008 roku.

Powstał na bazie utworzonego w 1992 roku "Kompleksu Stomatologicznego IMPLADENT", który mieścił się na ulicy Wł. Szafera w Szczecinie.

W naszym gabinecie oferujemy Państwu profesjonalną pomoc stomatologiczną z zakresu stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej jak i protetyki.

Wysokie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi materiałami, procedurami oraz sprzętem, pozwalają nam w sposób profesjonalny rozwiązywać Państwa problemy. Nasz zespół jest ciągle zaangażowany w zdobywanie najnowszej wiedzy stomatologicznej i wdrażanie jej w codziennej praktyce.

Od wielu lat nasza praktyka rozwija się w kierunku leczenia implantologicznego. Mamy do dyspozycji salę zabiegową wyposażoną w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dysponujemy kilkoma systemami implantologicznymi, których wybór jest uzależniony od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie, w miłej atmosferze oraz możliwie jak najkrócej. Zależy nam na uśmiechu każdego pacjenta.

FaLang translation system by Faboba

NOWY IMPLADENT, ul. Stoisława 3/2, Szczecin